• 23.03.2017

  Ták, a je to tady. Opět pro Vás, naše diváky připravujeme zbrusu nové představení – premiéru – komedii „S vámi nás baví svět aneb 15 let spolu“. Ano, náš soubor bude slavit své 15.narozeniny!

 • 06.11.2016
  V sobotu 5 listopadu se v kulturním domě v Rychvaldě konal první ročník akce nazvaný "Obrázky z Rychvaldu". Cílem organizátorů (SOUL Rychvald) bylo v co nejpestřejší formě představit jednotlivé spolky a organiozace působící na území města Rychvaldu.
 • 30.10.2016

  V sobotu 29. října zavítali na „prkna, která znamenají svět“ kulturního domu v Rychvaldě ochotníci z Osoblahy, kteří zde představili svou novou divadelní hru "Karel IV u nás".

 • 26.09.2016
  Pokud jste v sobotu 24. září v 8 hodin ráno viděli kolonu čtyř aut, která vyjíždí od Kulturního domu, bylo to 14 ochotníků, kteří vyrazili na 360 km dlouhou cestu na východ Slovenska, aby pobavili svým vystoupením “Děvucha na smetaku” přátele a známé ve družebním městě Richvaldě.
 • 17.06.2016
  V centru Bohumína v pondělí 13. června odstartoval další ročník týdenního festivalu ochotnických divadel. Akci pořádala městská K3 Bohumín. Cekem se za týden zde představilo 6 divadelních souborů. Poslední den festivalu, pátek 17. června patřil nám, rychvaldským ochotníkům.

 • 18.05.2016

  Dnes jsme pro náš příležitostný ochotnický soubor spustili nové FB stránky. Díky přechodu ze skupiny a zařazení mezi stránky Vám můžeme lépe přinášet novinky z divadelního jeviště, zákulisí, ale také pozvánky na nejrůznější akce a samozřejmě na divadelní představení.

 • 08.05.2016

  Neuplynulo ani půl roku a máme zde opět novou hru. Oproti zaběhnuté tradici, kdy se střídala pohádka s filmovou komedii, jsme nyní zařadili opět pohádku. V sobotu 7. května se v rychvaldském kulturním středisku uskutečnila premiéra nově nastudované, pohádkové komedie "Děvucha na smetaku".

 • 13.04.2016

  Když se vysloví jméno jedné z proslulých českých čarodějnic Saxany, tak málokomu na mysli jako první nevyvstane třeba její ruka, která má schopnost prodloužit se i na několik metrů nebo proměny kohokoliv v cokoliv.

Hledat

Články
Články
plg_search_phocadownload
plg_search_attachments
Kalendář
Články
Představení
Divadelní databáze
Search - Kategorie
Search - Kontakty
Search - Obsah
Search - Kanály
Search - Štítky
Go to top